بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

در خصوص بهترین وکیل مهاجرت به کانادا باید این نکته را در وهله اول ذکر نمود که امروزه دولت کانادا سختگیری هایی در خصوص مهاجران به این کشور اعمال می نماید چرا که تعداد درخواست های مهاجرت به این کشور زیاد بوده و به همین دلیل درخواست های زیادی از سوی اداره مهاجرت رد می شود .
بدیهی است که حضور وکلا در راستای پیگیری پرونده ها بر همه اشخاص عیان و روشن است .
نکته بسیار مهم اینکه هر کسی در آن موضوعی که تخصص دارد ، می تواند بهترین تصمیم را جهت برطرف نمودن آن مشکل اتخاذ نماید . به طور مثال بهترین وکیل مهاجرت به کانادا اطلاعات کامل ، جامع و دقیقی در این زمینه دارا می باشد چرا که می بایست برای پیگیری پرونده و امور مهاجرتی اطلاعات کامل و بروز را در این زمینه داشته باشد .
یکی از پروسه های مهم در خصوص مهاجرت به کانادا داشتن وکیل در این زمینه است که این وکلا نیز می بایست دارای تاییدیه از اداره مهاجرت دارا باشند تا بتوانند پروسه مهاجرت و مشاوره در این خصوص را به صورت تخصصی بررسی نمایند و شرایط متقاضی را در نظر گیرند .
از لحاظ موقعیت مکانی ، کشور کانادا در آمریکای شمالی جای گرفته است و زبان رسمی کشور کانادا انگلیسی و فرانسه می باشد .
از جمله راه های مهاجرت به کشور کانادا که هر بهترین وکیل مهاجرت به کانادا می بایست آن را بدانند بدین شرح است :
1- از طریق ثبت شرکت
2- از طریق کارآفرینی
3- از طریق تحصیلی
4- از طریق اسپانسرشیپ
5- از طریق خود اشتغالی
6- مهاجرت نیروی کار ماهر
7- از طریق سرمایه گذاری
8- از طریق ازدواج
9- از طریق تولد فرزند
و …
کشور کانادا دارای ویژگی های زیادی است که این موضوع باعث شده متقاضیان زیادی با یاری بهترین وکیل مهاجرت به کانادا اقدامات مورد نیاز را جهت رسیدن به این هدف انجام نمایند . از جمله ویژگی های این کشور سیستم آموزشی با کیفیت و همچنین فرصت های شغلی متنوع می باشد . یکی از مسائل مهمی که باعث جذب نظر و توجه درخواست کننده می شود وجود سیستم مراقبت های بهداشتی – درمانی برای عموم مردم است و همچنین کشور کانادا توانایی و مهارت های متقاضی را نیز جهت جذب وی به کشور خویش ، در نظر می گیرد .
اشخاصی که به عنوان شهروند کشور کانادا شناخته و تلقی می شوند دارای حقوقی می باشند که بدین شرح است :
1- حق رای
2- کاندیداتوری
3- داشتن پاسپورت کانادا
4- اقامت دائم
5-دسترسی به دادگستری و سیستم قضایی کانادا و پیگیری امور خود از سیستم قضایی این کشور
6- امنیت اجتماعی
اشخاصی که ویزای اقامت موقت کانادا را دریافت می نمایند ، مادامی که زمان مقرر تمام شود ، شخص می بایست اقدامات ذیل را انجام دهند :
1- بازگشت به کشور مبدا
2- تمدید ویزا
3- تغییر وضعیت

ویژه گی های مهم بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا وکیلی است که با سیستم آن کشور و امکانات و مزایای آن کشور آشنایی دارد .

کانادا کشوری است در شمال امریکای شمالی شما می توانید با مهاجرت به کانادا از امکانات ویژه ای از جمله پاسپورت معتبر بهره مند شوید و دیگر مشکلی برای سفر به نقاط مختلف جهان نداشته باشید .

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا با ارائه پیشنهادات مختلف این امکان را با توجه به داشته های شما فراهم می کند که به طرز راحت اقامت خودتان را کسب کنید .

مقدمه :

در این مقاله می خواهیم در خصوص مهاجرت به کانادا و هزینه و شرایط آن صحبت کنیم . مهاجرت دارای شرایط و قوانینی می باشد که هر شخصی که می خواهد مهاجرت نماید می بایست تمامی قوانین و جوانب را در نظر بگیرد و مطابق با قانون تمامی اقدامات لازم را انجام دهد .

در خصوص مهاجرت به کانادا به چند نکته می بایست اشاره کرد اولین نکته اینکه می بایست در وهله اول اطلاعات کافی و قانونی در خصوص این امر ( مهاجرت به کشورهای دیگر همچون کانادا ) کسب نمود که این اطلاعات را می توان از مشاور متخصص این امر یا بهترین وکیل مهاجرت به کانادا دریافت نمود بنابراین پس از دریافت مشاوره می باست اقدام به اخذ وکیل نمود چرا که مهاجرت امری پیچیده می باشد و می بایست وکیل پایه یک دادگستری با توجه و همچنین با تسلط بر قوانین ، آن را به سوی نتیجه مطلوب سوق دهد تا تمامی کارها اعم از مهاجرت ، اقامت ، ویزا و … را قانونی و به درستی با توجه به تجربه خود ، انجام دهد .

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا

بنابراین با دارا بودن بهترین وکیل مهاجرت به کانادا تمامی کارها به سهولت و با در نظر گرفتن تمامی جوانب صورت می گیرد .

موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا با داشتن وکلای حرفه ای و درجه یک در زمینه مهاجرت و کسب اقامت در کانادا  مطمئن ترین راه را برای اقامت در کشور کانادا به شما نشان می دهد .

فقط کافیه تماس بگیرید:

02177728932-02177886437

مشاوره با بهترین وکیل تهران

مهاجرت دارای معنای مشخصی می باشد که به شرح ذیل است :

مهاجرت را می توان جابجایی افراد از یک کشور به کشوری که بومی آن نیستند ،  اطلاق کرد  و با بهبود وضعیت حمل و نقل و فناوری ، حجم مهاجرات نیز به طور فزاینده‌ ای در سراسر جهان افزایش پیدا کرده است  .

مهاجرت در واقع به جابه جایی طولانی مدت اشخاص تلقی شده است و شامل گرد شگران و بازدید کنندگان موقتی و کوتاه مدت نخواهد شد ؛ لیکن مهاجرت کوتاه و فصلی نیروی کار به عنوان زیرمجموعه مهاجرت به حساب خواهد آمد .

مردم به دلایل ذیل اقدام مهاجرت به کانادا را انجام می دهند :

۱- کانادا اماده جذب مهاجران با فرهنگ‌های گوناگون می باشد .

۲- کیفیت زندگی در کانادا نسبت به کشور های دیگر بسیار بالا می باشد .

۳- کانادا جز امن‌ترین کشورهای جهان تلقی می شود .

۴- اقتصاد کانادا روز به روز در حال پیشرفت می باشد و این موضوع باعث جذب شدن افراد به این کشور برای ادامه زندگی ، تحصیل و کار می باشد .

۵- کانادا جز بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل به شمار می رود .

۶- بازار کار در کانادا روز به روز در حال گسترش می باشد .

۷- مناظر دیدنی و حیرت‌انگیز در کانادا فراوان می باشد .

۸- شهروندان کانادا تحت پوشش مراقبت سلامت همگانی قرار خواهند گرفت .

موسسه حقوقی در تهران

انواع مهاجرت :

۱- مهاجرت خارجی :

مهاجرت خارجی بین کشورها صورت می پذیرد و مهاجران از کشوری به کشور دیگر مهاجرت می نمایند . برخی مهاجرت‌های خارجی با اهدافی همچون دستیابی به منابع طبیعی و ثروت و رفاه بیشتر انجام شده است که اینگونه مهاجرت ، مهاجرت اختیاری تلقی شده است . یکی از دلایلی که در اینگونه مهاجرت‌ها وجود دارد این می باشد که کشور مبدأ دچار مشکلات اقتصادی شده است . به طور مثال مهاجرت اروپاییان به آمریکا ، استرالیا ، کانادا و آفریقا که در قرن نوزدهم به وقوع پیوست یک مهاجرت اختیاری بود .

۲- پناهندگی :

پناهندگی نیز نوعی از مهاجرت خارجی تلقی می گردد که ممکن است عوامل دافعه ای در مبدا وجود داشته باشد که مردم را مجبور به نقل مکان یه به عبارتی مهاجرت نماید . به طور مثال تشکیل دولت اسرائیل زمینه‌ساز پناهندگی بسیاری از فلسطینی‌ها به اردن ، مصر، سوریه و لبنان بوده است . البته به اشتباه اشخاص پناهندگی را جر مواردی برای مهاجرت تلقی می کنند . پناهندگی در واقع شرایط اضطراری برای شخص مهاجرت کننده می‌باشد و تمامی افراد واجد شرایط امر پناهندگی نخواهند بود .

۳- مهاجرت داخلی :

مهاجرت داخلی، جابه‌جایی بین نواحی داخلی یک کشور می باشد به عبارتی این جابه جایی صرفا از منطقه ای به منطقه دیگر یا از شهری به شهر دیگر می باشد و خارج از کشور نخواهد بود . این گونه از مهاجرت به دو بخش ذیل تقسیم خواهد شد :

الف- مهاجرت روزانه :

 حرکت روزانه مردم از حومه‌ها و شهرک‌های اطراف به داخل شهرهای بزرگ و شهر های دیگر برای رفتن به محل کار یا استفاده از خدمات داخل شهرها مهاجرت داخلی تلقی می شود که به آن مهاجرت روزانه اطلاق می شود . در این نوع مهاجرت مردم در شب به محل سکونت خود بازخواهند گشت .

ب- مهاجرت فصلی :

 به رفت و امد و حرکت کوچ‌نشینان و جابه‌جایی کارگران از شهرها به روستاها در فصول مختلف ، نوع دیگری از مهاجرت داخلی اطلاق می شود .

بیشتر بخوانید:وکیل داوری وکیل مالیات بر ارث وکیل تنظیم قرارداد

آثار مهاجرت :

مطابق با بررسی ها و برآورد سازمان‌های مدافع حقوق بشر، سالانه بین ۶۰۰ هزار تا ۸۰۰ هزار انسان توسط قاچاقچیان از مرزها عبور می نمایند و به فروش می‌رسند که ۸۰ درصد از این اشخاصی که عبور می کنند دختران و زنان  می باشند . بسیاری از این افراد به کارهای سیاه و غیرقانونی مشغول می شوند و مورد بدرفتاری قرار خواهند گرفت .

در وضع قوانین در خصوص مهاجرین ، به‌جای پذیرفتن مهاجرین به‌عنوان شهروندان جامعه ، کنترل آنان به‌عنوان حاشیه‌ نشینان جامعه مد نظر قرار خواهد گرفت . جدا از تمامی مطالب مذکور فوق باید به این نکته توجه داشت که در خصوص مهاجرت می بایست تمامی راه حل و قوانین مهاجرت را با یک وکیل مهاجرت مطرح کرد بنابراین شخصی که قصد مهاجرت به کشور دیگری همچون کانادا را دارد می بایست با بهترین وکیل مهاجرت به کانادا مشورت های لازم را انجام دهد .

خارج نمودن سرمایه و ثروت از کشور موضوع بسیار مهم و حائز اهمیتی است زیرا اگر پول کمی را برای مهاجرت داشته باشند مسلما موفقیت نسبتا کمتری در مقایسه با افراد دیگر خواهند داشت چرا که سرمایه بیش تری می بایست برای مهاجرت دارا باشند همچنین در صورت داشتن پول و سرمایه کم ، از همان ابتدا وادارخواهند شد تا به دنیال کاری جهت زندگی کردن و مهاجرت بروند یا  کاری را پیدا نمایند تا درامد کسب نمایند . بدترین حالت در مهاجرت این نکته می باشد که نه ان قدر پولی دارا م باشید که بتوانید بیکار بمانید و نه ان قدر بی پول هستید که برخی از امور را جهت کسب درامد انجام دهید .

موانعی که برای مهاجرت وجود خواهد داشت بدین شرح است :

موانع مهاجرت صرفا مسائل قانونی نخواهد بود . در واقع موارد بسیار مهم دیگری برای مهاجرت دارای اهمیت می باشد که باید تمامی افرادی که علاقه مند به مهاجرت می باشند به این موارد توجه نمایند . بنابراین مهاجران هنگام ترک کشورشان می بایست از مسائلی که مورد علاقه شان می باشد و دوست می دارند دور بمانند از قبیل : خانواده ، دوستان و به خصوص فرهنگ خود چرا که شخصی که از ابتدا با آن فرهنگ بزرگ شده است و خو گرفته است می بایست آن را کنار گذاشته و وارد یه کشور جدید شده و با فرهنگ جدید ارتباط برقرار نماید . افرادی که قصد مهاجرت دارند می بایست دارایی‌ های خود را به مقدار زیاد به پول نقد تبدیل نمایند تا این امکان را داشته باشند تا خرج مسافرت و مهاجرت خود را تأمین نموده و بتوانند اقدامات این امر را انجام دهند . بنابراین وقتی که مهاجران به کشور جدید قدم می گذارند می بایست اتفاق و وقایعی را مدنظر داشته باشند چون این امکان وجود دارد تا با این موارد رو به رو شوند . از جمله وقایع و اتفاقاتی که امکان رخ دادن آن برای هر شخص مهاجری وجود دارد به شرح ذیل می باشد که می بایست قبل مهاجرت چاره ای را برای رفع آن پیدا نماید همچون پیدا کردن کار، محلی برای زندگی کردن ، قوانین جدید ، الگوهای فرهنگی جدید ، زبان جدید یا مسائل مربوط به لهجه زبانی ، سایر رفتارها و عوامل مخالف خود و خانواده خود . این موانعی که ذکر شد باعث محدود کردن مهاجرت بین‌المللی خواهد شد .

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا :

تحقیقات و آمار نشان دهنده  این می باشد که مهاجرت هم به نفع کشور مبدأ و هم به نفع کشور مقصد که مهاجران را می پذیرد ، می باشد زیرا کشوری که فاقد نیروی کار یا کمبود نیروی کار می باشد ، از کشوری که دارای مازاد نیرو می باشد ، تأمین می‌ کند که در این مطلب هر دو کشور از این اقدام ، منفعت کسب  خواهند نمود . بنابراین تصوری که مهاجران نسبت به این موضوع دارند بدین شکل می باشد که به زیان کشور مقصد می‌باشند که این تصوری نادرست می باشد . مطابق آمار جمع اوری شده ، مهاجران درآمد زایی بالایی نیز برای کشور مقصد به ارمغان می آورند .

در اینجا می بایست در خصوص وکیل متخصص این امر صحبت نمود تا آشنایی کاملی در این خصوص به عمل آید . بنابراین برای شروع و اقدام امر مهاجرت می بایست تمامی جوانب این موضوع اعم از مسائل مالی و قانونی و شخصی یک فرد را در نظر گرفت بنابراین مادامی که شخصی قصد انجام مهاجرت را داشته باشد می بایست با یک مشاور متخصص در این زمینه یا یک وکیل متخصص در خصوص مهاجرت مشورت نمود .

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکیل حقوقی و … با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مشاوره

02177728932-02177886437

بهترین وکیل مهاجرت به کانادا
امروزه کمتر کسی وجود دارد که تا به حال به مسئله مهاجرت فکر نکرده باشد .
امروزه مهاجرت از کشور های در حال توسعه به کشور های توسعه یافته یکی از دغدغه های مردم می باشد .
یکی از کشور هایی که بیشتر از بقیه کشور ها توجه مردم را به خوش جلب کرده کانادا می باشد .
کانادا به داشتن امکانات فراوان بهترین گزینه برای مهاجرت و اقامت در آن کشور است .
کانادا به دلیل داشتن برخی از موارد کشور جذابی برای مهاجرت می باشد .

به لحاظ داشتن امنیت بالا

داشتن بازار کار عالی و فوق العاده

طبیعت بکر و درجه یک

داشتن بیمه قوی برای تمامی مردمان

برخی از روش های مهاجرت به کشور کانادا به شرح زیر می باشد .

داشتن یا گرفتن همسر تابع آن کشور

مدیر ارشد شغل باشید یا کسب و کاری برای خودتان داشته باشید .

فرزندتان اقامت کامل کانادا را داشته باشد .

مدرک دانشگاهی دارید و زیر ۴۵سال سن دارید .

موسسه حقوقی مجد وکیل رعایا با در اختیار داشتن وکیل مهاجرت به کشور های مختلف و به خصوص به طور تخصصی وکیل مهاجرت به کشور کانادا بهترین راهنما برای رفتن به این کشور می باشند .

شما می توانید با مراجعه به موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا تمامی تجاربی که باید در این راه به دست بیاورید را در اختیار داسته باشید .
کانادا به دلیل فضای حیاتی پهناور برای هر فرد و داشتن امید به زندگی در در این کشور یکی از بهترین و برترین کشور های دنیا و قاره امریکا می باشد شما می توانید با تحقیقات و مراجعه به وکیل پایه یک دادگستری و بهترین وکیل مهاجرت به کانادا از تمامی مزایا و معایب آن کشور مطلع شوید تا با خیال راحت در این راه قدم بردارید .
امید وار هستم به وسیله این مقاله بتوانید بهترین تصمیم را برای مشکل حقوقی دریافت نمایید .

امروزه افراد بسیاری در سراسر دنیا و به خصوص کشور های جهان سوم به فکر مهاجرت هستند و کشور های مختلفی را مد نظر دارند مثل آلمان امریکا انگلیس استرالیا و… ..

اما یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت کانادا می باشد کانادا با داشتن امکانات ویژه برای سرمایه گذاری و زندگی یکی از کشور های خوب به شمار می رود .

کانادا یکی از بزرگترین کشورهای جهان است که اقتصاد بسیار زنده و فعالی  دارد و در بین ده کشور برتر جهان از لحاظ کیفیت زندگی و امکانات رفاهی می باشد  به علاوه  دلایل دیگری هم وجود دارد که باعث جذب مردم برای مهاجرت به کشور کانادا می‌شود از مهمترین دلایل آن می شود به جمعیت کانادا نسبت به وسعت پهناور آن اشاره کرد در واقع فضای حیاتی برای هر فرد در کانادا بسیار زیاد است  و همین جمعیت اندک هم به سمت پیری می‌روند بدیهی است که این اصلا به نفع کشوری که اقتصاد بسیار بروزی دارد نیست این موضوع باعث شده است کانادا برای حفظ و پیشرفت هر چه بیشتر اقتصاد پویای خود هر ساله مهاجرانی را از نقاط مختلف جهان بپذیرد  مهاجران با کار در کانادا اقتصاد این کشور را فعال نگه می‌دارند و کانادا در قبال  آن به آنها اقامت موقت یا دائم می‌دهد .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید