وکیل طلاق شرق تهران

,
وکیل طلاق شرق تهران

بهترین وکیل طلاق در شرق تهران

دراین مقاله می خواهیم به وکیل طلاق شرق تهران که وکلای پایه یک دادگستری هستند بپردازیم .با ما همراه باشید:

داشتن وکیل خوب برای طلاق شامل مواردی می شوند که به انها میپردازیم:

 برای داشتن وکیل خوب که بتواند طلاق را بدون دردسر و خیلی سریع پیش ببرد بهتر است که به موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا مراجعه کنید . لازم است برای طلاق وکیل هایی را انتخاب کنید تا بتوانند شمارا درست راهنمایی کنند  مثل زمانی که مرد وکالت طلاق به زن را داده باشد و در این صورت  چنین وکالت هایی برای طلاق می توانند با کمک یک وکیل خوب پیش بروند

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد وکیل طلاق در شرق تهران با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

92 110 10 0912

02177728932-02177886437

 

بر طبق مقررات  و قوانین وکیل های طلاقی که وکلای پایه یک داد گستری هستند می توانند پرونده هایی در این راستا اعلام وکالت نموده و طی نمایند و باعث احقاق حق شوند .

وکیل طلاق شرق تهران ، وکلایی می باشند که پروانه وکالت داشته و وکلای پایه یک دادگستری هستند که ان ها می توانند به طور تخصصی ، در پرونده های  خانوادگی  مثل طلاق توافقی ، وکالت را قبول کرده و به طرفداری از موکل خودشان ، در دادگاه های خانوادگی  حضورداشته باشند .

وکیل طلاق وظیفه دارد که  پرونده را بررسی کند و با توجه به پرونده اطلاعات کافی را از موکل دریافت نماید تا بتواند پرونده را پیش ببرد  و برای انجام طلاق ، شخصی که می خواهد طلاق بگیرد به وکیل خود وکالت دهد .

همچنین برای کسب  اطللاعات کافی از یک وکیل طلاق خوب می توانید به موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا مراجعه کنید تا بتوانید از وکیل متخصص راهنمایی بگیرید .

وکیل طلاق شرق تهران که در موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا فعالیت دارند وکلایی هستند که بعد از اتمام تحصیل در رشته حقوق و طی کردن موفق امیز امتحانات و دوره های خود موفق به گرفتن پروانه وکالت  شده اند که می توانند در انجام اموری مثل طلاق اعلام وکالت نمایند .

وکیل طلاق شرق تهران

وکیل طلاق شرق تهران

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد وکیل طلاق در شرق تهران با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

92 110 10 0912

02177728932-02177886437

وکیل طلاق شرق تهران “وکلایی هستند که ، برای انجام امور طلاق هایی  که به طریقی انجام ان دشوار است به شما کمک می کنند تا راحت تر این امور را پیگیری نموده و در صورت اخذ وکالت  شما را تا اخر پرونده همراهی می کنند.” در راستای اخذ وکالت باید هزینه هایی را به عنوان حق الوکاله و حق الزحمه به وکیل خود پرداخت کنید .

وکلای با تجربه در واقع وکلایی هستند که می تواند تمامی اطلاعات خود را با خیال اسوده به طور جامع و کامل در اختیار موکل بگذارند و چنانچه وکیل راز دار باشد می تواند با موکل ارتباط درست برقرار نموده و اطلاعات ضروری و مورد نیاز را کسب نماید .

 اما وکلا ، نمی توانند کاری را که از وظیفه وکالت ان ها  خارج بوده را انجام دهند. ” همچنین مطابق قانون “وکلا  باید در راستای اقدامات حقوقی خود، صلاح شخص موکل را مراعات کنند و از ان چیزی که شخص ، در اختیار او گذاشته است محافظت نماید و از حدود اختیارات خود تجاوز ننمایند . ”

از دیگر وظایف این وکلا  ثبت دادخواست دقیق و فنی طلاق است ، حضور داشتن در تمامی  جلسه های دادگاه ها ، انجام دادن تجدید نظرها نسبت به رای هایی که صادر شده در امور های طلاق و هر امور دیگری که مورد نظر اشخاص  است از دیگر وظایف انان است .

از جمله خدماتی که وکلا ارائه می دهند و در اختیار اشخاص قرار می دهند می توان به موارد ذکر شده در بند ذیل اشاره کرد:

مشاوره دادن به موکل

ثبت کردن دادخواست ها

حضور یافتن در جلسه های دادگاه ها

حضور داشتن در مراجع های قضایی جهت پیگیری های دیگر

و….

شاید برایتان سوال باشد که چگونه می توانید یک وکیل خوب ( وکیل طلاق شرق تهران ) را پیدا کنید :

 برای این که بتوانید یک وکیل خوب برای طلاق پیدا کنید باید به  موسسه هایی هم چون موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا سری بزنید ،به دلیل این که وکلای خوب نقش های بسیار  مهمی در تعیین سرنوشت پرونده های طلاق اشخاص خواهند داشت و تا جایی که در بسیاری از این موارد ، به خاطر اینکه  نمی توانیم تشخیص بدهیم که چگونه می توان  یک وکیل خوب طلاق را پیدا کرد ، پرونده های خودمان را به وکلایی که هیچ گونه تخصصی در این زمینه ندارند می دهیم ، و همچنین از این که هیچ نتیجه ی درستی نمیگیریم بلکه ، ضررهای مالی زیادی هم خواهیم کرد . برای این که بتوانیم وکلایی را پیدا کنیم که هم کار بلد باشند هم موفق در بسیاری از پرونده ها پیروز شده باشند بهتر است به وکیل شرق تهران که در موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا هستند سری بزنیم .

سوالاتی که شاید برای همه ی موکل ها پیش اید می تواند به شرح زیر باشد :

وکیل طلاق کیست ؟

وکلای  طلاق وکلایی هستند که  دارای پروانه وکالت بوده اند و ان ها  می توانند که  در پرونده های حقوقی مثل پرونده  خانواده ، پرونده طلاق را ورود کنند و کار های پرونده را به طور کاملا قانونی انجام دهند .

وظایفی که یک وکیل خوب طلاق باید انجام بدهد چیست ؟

وکلای پرونده های طلاق وظیفه دارند که تمامی امور مربوط به موکل خودشان و در خصوص همان پرونده به طور تخصصی انجام دهند .

قانون اصلاح طلاق

زوج هایی که قصد جدایی از یک دیگر را دارند باید برای رسیدگی به اختلافات خودشان به دادگاه های مدنی مراجعه کنند و چنانچه اختلافات بین ان ها حل نشد دادگاه با صادر کردن گواهی

عدم سازش برای ان ها انان را به دفاتررسمی طلاق ارجاع می دهند تا صیغه طلاق جاری شود تا طلاق اتفاق بیفتد و اما زوج هایی که این گواهی را ندارند نمی توانند از این طریق جدا شوند .

درخواست طلاق از طرف زوجه :

بدون شک یکی از سخت ترین پرونده ها  و مهم ترین پرونده های خانوادگی در دستگاه های  قضایی ، درخواست طلاق از طرف زن می باشد. همان طور که می دانیم بر حسب  قانون مدنی و قانون فقهی ، طلاق دادن زوجه در اختیار زوج می باشد و زوجه فقط  با داشتن دلیل محکمی برای طلاق می تواند درخواست طلاق کند و تنها در صورتی زوجه می تواند طلاق بگیرد که طلاق توافقی باشد یا این که  زوجه وکالت در طلاق بگیرد و بعد درخواست طلاق دهد در هر دو صورت از نظر قانونی بهتر است که وکیل متخصصی را زوجه برای کارهای قانونی خود اختیار کند تا روند پرونده به خوبی پیش برود از این روی با مراجعه کردن به وکیل شرق تهران ( در موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا ) می توانید مشاوره بگیرید .

دلایلی که زوجه بدون داشتن وکالت در طلاق می تواند طلاق بگیرد عبارتند از :

اعتیاد همسر ، ازدواج مجدد همسر بدون رضایت  ، ترک کردن زوجه و زندگی مشترک بدون دلیل  و….

طلاق از طرف مرد :

این نکته را در نظر داشته باشید  که در قانون کشور ما طلاق در اختیار مرد می باشد و خواهد توانست که با مراجعه کردن  به دادگاه های خانواده درخواست طلاق را علیه همسرش بدهد. به همین خاطر در این چنین پرونده ها رضایت همسرش شرطی برای طلاق نخواهد بود یعنی اگر همسرش نخواهد که  طلاق بگیرد ولی مرد بخواهد او را طلاق دهد در آخر نتیجه ی پرونده و حکمی که صادر خواهد شد به نفع مرد است و طلاق صادر می شود و صیغه ی طلاق جاری خواهد شد  در این صورت مرد هم موظف است که حق زوجه را تمام و کمال پرداخت کند .

در اخر به این موضوع اشاره می کنیم که برای دریافت مشاوره توسط وکیل طلاق شرق تهران حتما به موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا رفته تا وکلای متخصص در این موسسه شما را تا حد امکان راهنمایی کنند .