موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا

مؤسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا ، با داشتن بیش از چندین سال سابقه و حضور وکلای مجرب با بهترین دفاعیات و منصفانه ترین حق الوکاله دربیش از صدها پرونده حقوقی ، کیفری و… آرای موفق کسب نموده و آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

92 110 10 0912

قانون بیمه

بیمه عقدی است که به موجب آن یک طرف تعهد می کند در ازائه پرداخت وجه یا وجوهی از طرف دیگر در صورت وقوع یا بروز حادثه خسارت وارده بر او را جبران نموده یا وجه معینی بپردازد .

قانون خانواده

حقوق خانواده به مجموعه قوانین و مقرراتی اطلاق می شود که ناظر به تنظیم روابط خانواده است. حقوق خانواده شامل سه بخش مهم است: ازدواج، طلاق و روابط والدین با فرزندان.

قانون تجارت

قانون تجارت ایران مجموعه قوانینی می باشد که ناظر بر روابط بازرگانان و اعمال تجارتی و هر امر مربوط به امور تجارت است. این قانون، دارای 600 ماده و 16 باب است.

قانون ثبت اسناد و املاک

وظایف سازمان ثبت اسناد و املاک کشور، به طور کلی شامل 5 گروه می باشد: گروه اول :ثبت املاک، گروه دوم: ثبت و اجرای اسناد رسمی، گروه سوم : ثبت شرکت ها، گروه چهارم :امور ثبتی مربوط به مالکیت معنوی و گروه پنجم : دفاتر اسناد رسمی و ازدواج و طلاق.

موسسه حقوقی مسعود جوکار درزی

موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا

موسسه حقوقی مسعودجوکار درزی، تاکنون خدمات حقوقی خود را به اشخاص حقیقی و حقوقی مختلفی ارائه نموده است. از جمله :

سال ها تجربه در زمینه های حقوقی

پرونده حقوقی​
0 +
پرونده کیفری​
0 +
پرونده خانواده​
0 +
پرونده ملکی​
0 +

درباره موسسه حقوقی مجد

در حال حاضر شبکه همکاران موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا دارای تخصص در
حوزه های حقوق خصوصی، حقوق عمومی، حقوق اقتصادی،حقوق بين الملل، حقوق تجارت بين الملل، حقوق جزا و جرم شناسی، حقوق محيط زيست و حقوق بشر می باشند.

موسسه حقوقی مجد، تاکنون خدمات حقوقی خود را به اشخاص حقیقی و حقوقی مختلفی ارائه نموده است. از جمله: ارائه خدمات وکالت دعاوی و وصول مطالبات به اشخاص حقیقی و حقوقی، ارائه خدمات وکالت دعاوی شرکتهای نفتی و پتروشيمی، ارائه مشاوره های رایگان جهت کمک به افرادی که از لحاظ مالی فاقد توانایی بوده اند و ارائه خدمات وکالت دعاوی ملکی و ارضی در سراسر کشور

دریافت مشاوره تلفنی

همکاری و تعامل بین المللی

موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا  مفتخر به همکاری و تعامل بین المللی با بسیاری از سفارتخانه ها  و اتاق های بازرگانی آنها  من جمله  سوئد ، دانمارک و اسپانیا می باشد .

با کارشناسان ما در
تماس باشید

اطلاعات دفتر

موسسه حقوقی مسعود جوکار درزی، تاکنون خدمات حقوقی خود را به اشخاص حقیقی و حقوقی مختلفی ارائه نموده است.  

zarinpal-badge

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا می باشد