بهترین وکیل تهران

در مقاله پیش رو سعی بر این است برای شما عزیزان به معرفی بهترین وکیل تهران بپردازیم و ویژگی‌ها و چگونگی انتخاب آن را بیان کنیم بنابراین تا پایان این مطالب کاربردی با ما همراه باشید.

مقدمه

در عصر حاضری که زندگی می‌کنیم هر یک از ما در مسیر زندگی خود ممکن است با چالش‌های قانونی برخورد داشته باشد .اگر هر شخص بخواهد به تنهایی با آن ها مقابله کند ممکن است دچار ضرر و زیان‌هایی شود که دیگر جبران پذیر نباشد. پس بهتر است برای پیشگیری از وقوع آن به یک وکیل خوب مراجعه کنیم.

به چه کسی وکیل گفته می‌شود؟

در بیان اول باید گفته شود که وکیل کسی است که حقوق خوانده و به مسائل حقوقی اشراف کامل دارد و دارای مجوز (پروانه وکالت) برای اجرای بهتر قوانین است، و علاوه بر این که وی وظیفه دارد از حقوق موکل خود دفاع کند، باید از اجرای قانون نیز حمایت کند.

از جمله وظایفی که بهترین وکیل تهران دارد: تحقیق وجمع آوری اطلاعات یا شواهد قانونی، مشاوره حقوقی، تنظیم قراردادها و معاملات املاک و مستغلات، اسناد حقوقی مربوط به طلاق را تهیه کند و تنظیم وصیت نامه و ….

جهت آشنایی بیشتر با مدیر عامل بهترین موسسه حقوقی کشور جناب آقای دکتر مسعود جوکار درزی پیشنهاد میکنم این کلیپ کوتاه رو حتما تماشا بفرمایید

برترین موسسه حقوقی کشور در سال 1401 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکیل حقوقی و … با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مشاوره

92 110 10 0912

02177728932-02177886437

مسئولیت بهترین وکیل تهران چیست؟

یک وکیل مسئولیت و وظایف بی‌شماری در حیطه شغلی خود دارد که فقط به اجرای آن در دادگاه ختم نمی‌شود. بهترین وکیل تهران باید در مورد اطلاعاتی که می‌خواهد در دفاعیات خود مطرح کند تحقیقات ویژه داشته باشد، اسناد مورد نیاز را تهیه کند و در اموری که نیاز است واسطه اختلافات باشد و از ارائه مشاوره به موکل خود در مورد حقوق قانونی آن ها سر باز نزند.

فواید دادن وکالت به بهترین وکیل تهران چیست؟

بهترین وکیل تهران یا یک وکیل خوب سبب می‌شود که شما مسیر موفقیت را در پرونده‌های مختلف حقوقی طی کنید.

بهترین وکیل تهران دارای تخصص و تجربه است و این تخصص و تجربه را برای حل مشکل شما به کار می‌گیرد، و شما با انتخاب بهترین وکیل تهران که با تمام راه کارهای قانونی آشنایی کامل دارد می‌توانید در

یک پروسه زمانی کوتاه و بسیار راحت و آسان مشکل قانونی خود را حل کنید.

و همین مورد سبب صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های گزاف و بی‌مورد است.

ویژگی‌های بهترین وکیل تهران چیست؟

بهترین وکیل تهران ویژگی‌ها و خصوصیات فراوانی دارد. مهم‌ترین ویژگی‌ بهترین وکیل تهران، پرآوازه بودن و نامی بودن اوست.

برای این که بتوانید ویژگی‌ها و معیارهای بهترین وکیل تهران را بشناسید تا بتوانید بر اساس آن بهترین وکیل تهران خود را انتخاب کنید، ما برای شما به اختصار موارد مهم این ویژگی ها، که بهترین وکیل تهران را تضمین می‌کند، بیان می‌کنیم.

۱-بهترین وکیل تهران باید امین باشد:

شما اسرار خصوصی زندگی خود و تمامی اسناد و اطلاعات مربوط به خود را در اختیار وکیل خود قرار می‌دهید؛ بنابراین اگر وکیل شما معتمد و امین نباشد، مشکلات بزرگی را برای شما به وجود می‌آورد.

بهترین وکیل تهران باید اسرار موکل خود را حفظ کند زمانی که می‌خواهید بهترین وکیل تهران را انتخاب کنید به این مورد توجه ویژه داشته باشید.

 

۲-بهترین وکیل تهران باید دقیق باشد:

دقت بالا و کافی از دیگر ویژگی‌های بهترین وکیل تهران است. این وکیل باید به جزئیات پرونده شما دقت کند، و اطلاعات مهم را از آن استخراج نماید تا بتواند برای حل آن از روش‌های آسان و قانونی استفاده کند.

اگر یک وکیل دقت بالایی نداشته باشد و اطلاعات مهم پرونده را نادیده بگیرد، با این کار راه شکست را برای شما میسر می‌کند. نکته سنج بودن و دقیق بودن یک وکیل مقدمه‌ای برای به ثمر رسیدن و حل سریع پرونده شما خواهد بود.

۳-بهترین وکیل تهران باید روابط اجتماعی خوبی داشته باشد:

بهترین وکیل تهران باید بیان قوی و روابط اجتماعی بالایی داشته باشد و بتواند یک شنونده عالی برای گوش دادن به مسائل شما باشد. یک وکیل خوب باید سخنان موکل را با دقت گوش دهد تا بتواند در مورد جزئیات آن راه حل مناسبی پیدا کند.

برخی مواقع ممکن است موکل از روی شرم یا ترس از گفتن برخی جزئیات اجتناب کند ،و این مورد بر عهده فن بیان و چگونگی برقراری ارتباط در مورد وکیل

است تا بتواند اطمینان کافی را به موکل بدهد تا وی در مورد تمام جزئیات بتواند صحبت کند.

همچنین یک وکیل خوب با فن بیان قوی در جلسات دادگاه، چه با قاضی چه با وکیل طرف مقابل ممکن است نتیجه دادگاه را به طور کلی عوض کند. روابط اجتماعی بالا و فن بیان قوی از ویژگی‌های چشم گیر و بسیار مهم بهترین وکیل تهران است.

۴-بهترین وکیل تهران باید صریح و صادق باشد:

بهترین وکیل تهران در توانایی‌های خود اغراق نم:ی‌کند و به موکل خود تضمین صددرصدی برای حل مشکلات وی نمی‌دهد. باید حقایق را بدون پنهان کاری با موکل در میان بگذارد و او را از شرایط روند پرونده آگاه کند.

صداقت یک وکیل سبب می‌شود که موکل با واقعیت موجود در پرونده روبرو شود و به او امید یا ترس واهی ندهد.

۵-بهترین وکیل تهران باید اطلاعات به روز داشته باشد:

قوانین حقوقی بسیار گسترده است و با توجه به اقتضای روز همواره در حال به روز رسانی و تغییر است؛ بنابراین یک وکیل خوب باید بتواند اطلاعات خود را به روز نگه دارد و از تغییرات قوانین موجود آگاهی داشته باشد. اگر یک وکیل اطلاعات خود را به روز نکند و با همان اطلاعات قدیمی برای انجام وکالت اقدام کند، سبب عدم موفقیت پرونده های موکلان خود خواهد شد. پس حتماً زمانی که می‌خواهید وکیل خود را انتخاب کنید، توجه داشته باشید که اطلاعات وی به روز باشد.

بهترین وکیل تهران

بهترین وکیل تهران;انتخاب یک وکیل خوب در تهران می تواند کار سختی به نظر بیاید اما اگر شما بتوانید ویژگی های یک وکیل خوب را بشناسید به راحتی می توانید انتخابی مناسب داشته باشید.

بهترین وکیل در تهران:

در جوامع امروزی افراد به دنبال فرد متخصص برای انجام امور خودشان هستند .
یکی از مشکلات جامعه ما و مردم مسائل حقوقی و کیفری می باشد که برای حل این مسئله به دنبال بهترین وکیل در تهران و شهرستان ها می گردند .
از جمله ویژگی های بارزی که یک وکیل خوب در تهران باید آن را دارا باشد سابقه درخشان است .
سابقه درخشان به چه معنا هست ؟سابقه درخشان یعنی این نکته که پرونده هایی که داشته است را توانسته به نتیجه مطلوب و رای مورد پذیرش خواهان برساند یا خیر ؟

برترین موسسه حقوقی کشور در سال 1401 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکیل حقوقی و … با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مشاوره

92 110 10 0912

02177728932-02177886437

از دیگر ویژگی های وکیل خوب تهران که حتما باید مورد توجه قرار بگیرد پیگیری در امور موکل خود است .
وکیلی موفق می شود که به طور مستمر پیگیر امورات موکل خود باشد و با دلسوزی کار های او را دنبال کند زیرا که در محاکم اگر به‌ دنبال پرونده نباشیم کار هایشان مدام به تاخیر می افتد و باعث می شود که نتوانیم ان پرونده را به نتیجه نورد دلخواه موکل برسانیم و رای مثبت دادگاه را برای او بگیریم .
به این خاطر که ما در کلانشهر بزرگی مثل تهران زندگی می کنیم و به عنوان پایتخت ایران تمامی امورات سیاسی و اداری در آن واقع شده اند پرونده های تخصصی و بی شماری در این شهر وجود دارد که نیاز به دارا بودن تخصص و مهارت در زمینه های مختلف حقوقی و کیفری دارد پس با مراجعه به بهترین وکیل تهران می توانیم این دست از پرونده های خود به خوبی دفاع کنیم و به نتیجه برسانیم .
داشتن بهترین وکیل در تهران می تواند تا حدود بسیار زیادی خیال ما را از بابت نتیجه کار راحت کند .


موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا با داشتن بهترین وکیل تهران می تواند کمک شایانی در زمینه های مختلف دادگاهی به شما بکند .

بهترین وکیل تهران

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکیل حقوقی و … با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مشاوره

92 110 10 0912

02177728932-02177886437

بیشتر بخوانید:وکیل کیفری وکیل طلاقوکیل مالیات

بهترین وکیل در تهران

 بهترین وکیل کسی است که با بهره گیری از علم و دانش و با استفاده از علم حقوقی خود می تواند تمام پرونده را پیگیری نماید . این پرونده ها به عبارت دیگر پرونده های حقوقی و کیفری می باشد .

در واقع وکیل کسی تلقی می گردد که از طرف شخصی دیگر یا غیر ، اعم از حقوقی ( به عنوان مثال شرکت‌ها ) یا حقیقی به موجب عقد وکالت برای انجام کاری مأمور است .

طبق اصل ۳۵ قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ، در همه دادگاه‌ها ، طرفین دعوا (خواهان و خوانده) این حق را دارا هستند که برای خود وکیل انتخاب دهند و مادامی که توانایی انتخاب را نداشته باشند باید برای آن‌ها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد .

وکیل در توکیل

وکیل در توکیل به شخصی تلقی می گردد که از سوی موکل خود اختیار مشخص کردن وکیل دیگری را برای او داشته باشد . منظور از داشتن حق توکیل آن است که وکیل این امکان را دارد که برای انجام موضوع قرارداد وکالت به فرد دیگری وکالت بدهد و فرد دیگری را وکیل انتخاب نماید .

بر اساس ماده‌ی ۶۷۲ قانون مدنی ، داشتن حق توکیل توسط وکیل یک امر استثنایی است و با استناد به ماده‌ی ۶۷۳ قانون مدنی ، در صورتی که وکیل بدون داشتن وکالت در توکیل ، انجام امری را که موکل برای آن به او وکالت داده است به شخص دیگری ، در صورت وارد شدن خسارت به موکل ، هم وکیل اول و هم شخص ثالث در برابر موکل پاسخگو است ؛ یعنی موکل می‌تواند برای جبران خسارات وارده به هر یک از این دو شخص مراجعه نموده و مطالبه خسارت نماید .

در تهران وکلای زیادی وجود دارند که به دلایل مختلفی از جمله سابقه کاری درخشان ،اطلاعات گسترده و هوش زیاد اسمشان مطرح است .

به اصطلاح به این دست از وکلا بهترین وکیل تهران می گویند و با این نام معروف شده اند .

در کشور ما دعوا های مختلفی وجود دارد که امکان دارد به دلیل عدم آگاهی و دانش ما نسبت به مسائل حقوقی و کیفری نتوانیم از حقوق خودمان در برابر با آن دعاوی دفاع کنیم .

دعاوی از جمله دعاوی خانواده با موضوعات مهریه، نفقه، اجرت المثل (که دِینی بر عهده مرد می باشند) دعاوی کیفری مثل  قتل ، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، جعل ، فحاشی ، توهین و … دعاوی حقوقی از جمله با موضوعات ازدواج ، طلاق ، ارث ، قرارداد فروش ، اجاره و رهن و … دعاوی دیوان عدالت اداری از جمله موضوعات شکایت از سازمان ها و ارگان های دولتی و عمومی غیردولتی و… فلذا حضور و کمک بهترین وکیل در تهران این امکان را دارد  در این موضوعات بسیار موثر واقع بشود .

موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا با کادری از وکلای مجرب و ماهر و درجه یک بهترین راهنما شما برای مسائل مربوط به خانواده و کیفری و حقوقی و ملکی و … می باشد .

اکثر مردمان جامعه می خواهند که مسائل حقوقی شان را به یک به بهترین وکیل تهران بسپارند زیرا یک وکیل که به این نام معروف می شود از همه جهت نفر اول است .

از جمله خصوصیات بهترین وکیل در تهران می توان به صداقت ،هوش سرشار ،دانش کافی ،راستگویی و … اشاره کرد .

بهترین وکیل تهران باید رازدار باشد و اسرار موکل خود را نزد خودش به امانت نگه دارد .

یکی از مهم ترین مشکلات  در حل مسائل حقوقی، انتخاب بهترین وکیل در تهران می باشد . اولین گامی که در جریان یک پرونده قضایی باید برداشت، تصمیم گیری برای این مسئله است که چه کسی می‌تواند با یک مشاوه حقوقی خوب، شما را در راستای موفقیت تا پایان یک مسئله حقوقی همراهی کند. امروزه با گسترس قوانین و مقررات  در هر عرصه ای، سرو کارمان به دادگاه می افتد و با پروسه‌ی سخت  پیگیری روند شکایات یا دادخواست ها، آشنا هستیم و می دانیم وقت زیادی را از ما خواهند گرفت تا متوجه امور حقوقی شده و در نهایت از سرگردانی در راهروهای شلوغ دادگاه نجات پیدا کنیم. پس بهتر است از همان ابتدا به دنبال یک وکیل ماهر در هر زمینه ای که احتیاج  داریم باشیم تا در پروسه و روند پرونده به نتیجه مطلوب برسیم .

وکالت به معنای محول نمودن، به قراردادی در حقوق اطلاق می‌شود که بعد از عقد آن، دو طرف قرارداد، متعهد به واگزاری انجام امور یک طرف قراردارد به دیگری با شرایط و حدود تعیین شده، می‌شوند. به کسی که انجام امور را بر عهده می‌گیرد، وکیل این مطلب را اذعان می کند  که این شخص قادر به ارائه مشاوره های حقوقی به موکل خود هم است. در قانون مدنی، موکل موظف است برای بررسی و پیگیری کارهایش توسط وکیل، به او حق الوکاله پرداخت کند .

مبلغ حق الوکاله بر اساس نرخ اعلامی قوه قضاییه محاسبه می شود .

در هر زمینه ای ما بهترین وکیل تهران  را دارا هستیم .

بهترین وکیل تهران در مورد طلاق

 باید به تمامی نکات مربوط به طلاق اگاهی داشته و همه جوانب را مد نطر گرفته و در ابتدا با صداقت برایتان شرح دهد در مواردی پیش امده که وکیل ملزم شده در دادگاه از حق موکل خود برای اخذ مهریه یا نفقه  و مسائل دیگر بگذرد. اگر با وکیلی رو یا رویی سخت  که به شما اطمینان داد می تواند کاری کند تا مهریه را نپردازید، به او اعتماد نکنید چرا که مهر از جزع حقوق  زن بوده و در هر صورتی با طی مراحل قانونی به او تعلق می‌گیرد. حتی اگر زن به رابطه نامشروع هم متهم باشد، مهریه به او تعلق می‌گیرد. پس با اگاهی پیش بروید تا این دروغ ها منجر به پرداخت هزینه های اضافی نشود. یک وکیل خانواده، باید به نوع طلاق و نوع نگارش برای آن خواسته ، توجه زیادی داشته باشد و  پرونده را طبق مسیری که در متن درخواست، نوشته شده،جلو  ببرد.بهترین وکیل تهران باید این شرایط را در نظر گرفته و همه ضوابط را رعایت کند .

در طلاق توافقی ، وکیل ملزم است  متن و نوشته توافق را در دفترخانه به ثبت برساند تا امکان پشیمانی و نقد قرارداد برای طرفین، وجود نداشته باشد. همچنین باید تمامی مشترکات مالی و غیر مالی، به موکل اطلاع داده شود و  از موکل و همسر او بخواهد تمامی موارد عنوان شده  در توافق را بخواند  و در مورد ان به صلح برسند چرا که در این نوع طلاق ، توافق طرفین به شدت اهمیت دارد و دادگاه به آن رای می‌دهد. همچنین بهترین وکیل تهران در این نوع طلاق کاملا  بین زن و مرد است و وظیفه دارد هر دوی آن ها را در جریان تمامی اتفاقات پیرامون پرونده، آگاه سازد تا به خوبی از شرایط خود و حقوق خود با خبر باشند تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرد .

موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا با در اختیار داشتن وکلای دلسوز و متخصص در زمینه های مختلف از حقوق شما دفاع کند .

به طور مثال مهریه برای زن به عنوان یک پشتوانه است که می تواند بعد از طلاق خود  با آن به زندگی ادامه دهد .

وکلای مجموعه ما تا حد توان برای این امر تلاش می کنند که هیچ حقی از طرفین خورده نشود .

در پایان باید بگویم که بهترین وکیل تهران اصولا می تواند خیالتان را بابت پرونده ای که در دست او دارید راحت کند و شما تا حدود خیلی زیادی از نتیجه پرونده اطمینان خاطر داشته باشید .

این نکته که تعهد وکیل به وسیله است نه به نتیجه نکته کاملا درستی است اما در این حوزه هر مقدار که تجربه بیشتری داشته باشی امکان موفقیت شما در پرونده بالا تر می رود پس سعی کنید حتما برای امور حقوقی خودتان با بهترین وکیل تهران مشورت کنید و از آن ها مشورت بگیرید .

وکیل حقوقی در دادگاه‌های حقوقی ، دادگاه خانواده ، شورای حل اختلاف و… در زمینه امور مدنی که مرتبط با قوانین حقوقی اعم از قانون مدنی ، قانون آیین دادرسی مدنی ، قانون تجارت ، قانون حمایت خانواده ، قانون امور حسبی و … است ، ورود نموده و پیگیری آن را انجام می دهد . این نوع از وکلا به صورت تخصصی در زمینه‌های مذکور وارد می شوند تا در رفع مشکلات اشخاص یاری رسانند . برخی دعاوی حقوقی همچون مطالبه اجرت المثل ، مطالبه نفقه ، دعاوی مطالبه وجه و… است .

وکیل کیفری وکیلی تلقی می گردد که در حوزه دعاوی کیفری همچون سرقت ، خیانت در امانت ، کلاهبرداری ، انتقال مال غیر، جعل و استفاده از سند مجعول و… فعالیت می نمایند . در دعاوی کیفری نیز همانند دعاوی حقوقی طرفین می‌توانند حداکثر دو وکیل اخذ نمایند . در جرائم صلاحیت دادگاه کیفری ۱ هر یک از طرفین می‌توانند حد اکثر تا ۳ وکیل را اخذ نمایند و هر سه وکیل وارد پرونده شوند .

نکته : وکیل دادگاه اعم از وکیل حضوری یا وکیل تلفنی باید از سطح دانش و تخصص بالایی برخوردار باشد و با تمامی قوانین و مقررات موجود در حیطه پرونده آشنا باشد .

نکته : وکیل دادگاه می بایست علاوه بر دانش بالای خود از اطلاعات روزآمد و جدید برخوردار باشد و بتواند دانش خود را با شرایط روز مطابقت دهد .

نکته : وکیل دادگاه باید علاوه بر دانش و علم نظری آکادمیک ، از تجربه فراوانی برخوردار باشد و راه و رسم دفاع از حقوق موکل در دادگاه را نیز بداند .

نکته : وکیل دادگاه باید پایبند به شرافت ، اخلاق ، وجدان و تعهد کاری نیز بوده و به این لحاظ پاسخگوی موکل خود نیز باشد حتی وکیل معاضدتی که در موارد عدم بضاعت مالی موکل از طرف دادگاه برای وی تعیین می شود .

 

نکته : وکیل دادگستری نمی تواند از اسرار موکل خود و اطلاعاتی که به عنوان مشکل حقوقی به وی ارجاع داده است سوء استفاده کرده و از اسرار موکل به ضرر وی استفاده نماید و وکیل نیز می بایست متعهد و رازدار باشد .

نکته : وکیل دادگستری می بایست به کلیه تعهداتی که در قبال موکل خود نموده پایبند باشد و تمام تلاش خود برای دفاع از موکل خویش را به کار گیرد و تا پایان مراحل رسیدگی به دعوا و اعتراض به آن با موکل همراه باشد .

بهترین وکیل تهران :

وکیل باید تمامی وظیفه خود را پس از اخذ وکالت از موکل خود به نحو احسن انجام دهد و موقعی که نیز موظف است تمامی مستندات و مدارک خود را به درستی به وکیل ارائه دهد و تمام حقیقت موجود در پرونده خود را توضیح دهد و مستندات آن را تحویل وکیل خود نماید و وکیل نیز با توجه به علم و آگاهی خود همه جوانان به پرونده و راه‌حل‌های موجود را بررسی نموده و دفاعیات لازم را به دادگاه از طریق لایحه یا حضور در دادگاه ارائه نماید .

بنابراین از جمله وظایف وکیل پذیرش و انجام دعاوی حقوقی است و وکیل می بایست مطابق با قانون ، تمام تلاش و دفاعیات خود را جهت باز پس گیری حق اشخاص کند .

بنابراین نقش وکیل بسیار مهم و حايز اهمیت می باشد .

در اینجا ما تعدادی از این ویژگی ها را به شما معرفی می کنیم:

1) مهارت های ارتباطی وکلا باید  بیان خوبی به صورت شفاهی داشته باشند، مهارت های ارتباطی نوشتاری خوبی هم داشته باشند و همچنین شنونده های خوبی باشند. برای بحث های قانع‌کننده در دادگاه در برابر هیئت های منصفه و قضات، مهارت‌های خوب سخنرانی در جمع بسیار ضروری است. مهارت های گفتاری و ارتباطی را می توان در طول تحصیل با شرکت در فعالیت هایی مثل جلسه یا سخنرانی عمومی ایجاد کرد.وکلا همچنین باید بتوانند به طور واضح،  مختصر و متقاعد کننده بنویسند، چرا که باید انواع اسناد حقوقی را ارائه دهند. یک وکیل برای آن که بتواند آنچه را که مشتریان می گویند تجزیه و تحلیل کند باید مهارت شنیداری خوبی داشته باشد.

 2) قضاوت توانایی نتیجه گیری و یا فرضیات منطقی از اطلاعات  محدود و کم  برای یک وکیل خوب ضروری است.همچنین باید بتوانند  این قضاوت ها را به طور انتقادی در نظر بگیرند تا بتوانند نقاط ضعف احتمالی را در استدلال خود پیش بینی کنند که باید در برابر آن تقویت شود.به طور مشابه، آنها باید بتوانند نقاط ضعف را در بحث مخالفت ها تشخیص دهند‌. قاطعیت نیز بخشی مهم از قضاوت است. قضاوت های مهم زیادی وجود خواهد داشت که زمان کمی برای انتخاب صحیح دارند.

 3) مهارت های تحلیلی مطالعه و هم اجرای قانون شامل جذب مقدار زیادی از اطلاعات و بعد  تقطیر آن به چیزی منطقی و قابل مدیریت است.در بعضی مواقع، بیش از یک نتیجه معقول و مطلوب ، برای حل یک وضعیت وجود خواهد داشت.پس یک وکیل باید مهارت های ارزیابی خوبی را داشته باشد تا بتواند مناسب ترین و بهترین آنها را انتخاب کند.

 4) مهارت های تحقیق قطعا توانایی تحقیق مؤثر و سریع  برای درک مشتریان، نیازهای آن ها و تهیه ی استراتژی های قانونی بسیار ضروری است.تهیه راهبردهای قانونی نیازمند جذب و درک مقدار زیادی از اطلاعات، سپس تبدیل آنها به چیزی مفید و قابل مدیریت است. 

5) مهارت های افراد قانون عملی انتزاعی نیست. صرف نظر از اینکه فردی از نظر آکادمیک چقدر خوب عمل می کند ، تصمیماتی که گرفته می شود بر زندگی افراد قطعا تاثیر می گذارد.آنها باید متقاعد کنند و با شخصیت و قادر به خواندن  افکار دیگران باشند. این ویژگی ها به آنها اجازه می دهد تا بتوانند واکنش های هیئت منصفه و صداقت شاهد ها را بسنجند. آنها می توانند با این کار بهترین رویکرد را برای دستیابی به نتیجه مطلوب و عالی اتخاذ کنند.

 6) پشتکار استقامت همیشه یک مسابقه طولانی نیست. بسیاری از مسابقات طولانی یکی پس از دیگری است. آنها حتی در هنگام تحصیل برای وکیل شدن نیاز به  تعهد و پشتکار زیادی دارند.معمولا، یک وکیل یک مدرک حقوق در مقطع کارشناسی و سپس یک قرارداد آموزشی را ، قبل از واجد شرایط بودن انجام می دهد.هنگام کار بر روی یک مورد، باید پشتکار داشته باشند تا کارهای لازم را برای رسیدن به یک پایان موفقیت آمیز انجام دهند. 

7) خلاقیت وکلای برتر نه تنها منطقی و تحلیلی هستند، بلکه خلاقیت زیادی در حل مسائل خود از خود نشان می دهند.بهترین راه حل همیشه واضح ترین راه حل نیست و برای اینکه بر رقیب خود غلبه کنید، اغلب لازم است که خارج از چارچوب فکر کنید. 

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکیل حقوقی و … با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مشاوره

02177728932-02177886437

 

بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران وکیلی است که با استفاده از تجربیات و با ارتقای علم خود ، به اشخاصی که نیازمند کمک در زمینه حقوقی هستند ، یاری رساند . بهترین وکیل در تهران را می توانید از طریق ارتباط با موسسه اخذ نمایید . موسسه حقوقی مجد وکیل الرعایا جز موسسات برتر در زمینه خدمات رسانی حقوقی است که شما را جهت اخذ نتیجه مطلوب یاری می نماید و بهترین وکیل در تهران را به شما معرفی می نماید .

 در واقع وکیل کسی است که از طرف شخص دیگری، اعم از حقوقی یا حقیقی با منعقد نمودن عقد وکالت برای انجام کاری مأمور خواهد شد . این نکته قابل توجه می باشد که وکالت یک عقد جایز بوده که در چارچوب مقررات قانون مدنی منعقد خواهد شد و وکیل موظف است در چارچوب تعهداتی که به موکل خود می دهد عمل نماید و طرفین آن وکیل و موکل خواهند بود .

وکلا می بایست در خصوص تعهدی که در قبال موکل خود می نمایند متعهد باشند و در چارچوب تعهدات خود ، وظایف خود را به نحو احسن ایفا نمایند .

بهترین وکیل در تهران

در خصوص بهترین وکیل در تهران شما می توانید با موسسات حقوقی ارتباط برقرار نموده و جهت اخذ وکیل اقدام نمایید .

وکیل پایه یک دادگستری :

وکلای پایه یک دادگستری به شخصی تلقی می گردد که پس از طی کردن دوره تحصیلات دانشگاهی در مقاطعی همچون لیسانس و یا بالاتر ، در آزمون کانون وکلای دادگستری که هر سال یک بار برگزار شده و بسیارآزمون مهمی می باشد ، در رقابتی سنگین و نفس‌گیر موفق به کسب معدل و ترازی می شوند که بتوانند از وکلای دیگر در این رقابت پیشی بگیرند و این نکته نیز قابل توجه می باشد که وکلای دادگستری باید دارای سطح علمی بالایی باشند تا بتوانند در پرونده ها موفقیت کسب نمایند . از این رو موسسه حقوقی مجد به ارائه بهترین وکیل در شهرهای مختلف و همچنین بهترین وکیل تهران ، تمام تلاش خود را جهت یاری مردم می نماید .

 یکی از مواردی که وکلا باید به آن توجه نمایند دوره کارآموزی می باشد . مدت زمان دوره کارآموزی 18 ماه تعیین شده است و پس از دوره کارآموزی آزمونی تحت عنوان اختبار به‌ صورت کتبی و مصاحبه علمی شفاهی برگزار خواهد شد و شخصی که موفق به قبولی در مجموع آزمون کتبی و شفاهی فوق گردد و نمره قبولی را اخذ نماید ، مجاز به حضور در مراسم تحلیف نیز خواهد بود که در مراسم تحلیف نیز پس از طی تشریفات و اتیان سوگند توسط اشخاص راه یافته به این مراسم ، وی به عنوان وکیل پایه یک دادگستری نائل شده و به طور رسمی وکیل می شوند . بنابراین جهت کسب پروانه وکالت ، وکلا تلاش بسیار زیادی می نمایند و می بایست سطح علمی بالایی داشته باشند .

بهترین وکیل در تهران فردی است که به موجب یک سند اعم از یک نامه اداری ، وکالتنامه اسناد رسمی یا وکالتنامه دادگستری و یا حتی گفتگویی به صورت شفاهی از طرف شخص دیگری واجد اختیارات و وظایفی خواهد بود و وکیل آن شخص می باشد  و در حدود تعیین شده و هم چنین در حدود اختیارات مشخص شده در سند ، می‌تواند به جای موکل خود عملی را انجام دهد . مثال : در خصوص وکالت فروش ، نماینده حقوقی از طرف موکل اجازه خواهد داشت که مال مشخص شده در وکالتنامه را به فروش رسانده و در صورت وجود اختیار ( مطابق وکالتنامه ) ثمن معامله ( به عبارت دیگر مبلغ مال به فروش رسیده ) را دریافت کند و یا در وکالت طلاق ، زوجه ( زن ) از طرف زوج ( شوهر) خود وکیل شده و این امکان را خواهد داشت تا خود را مطلقه کند .

در واقع می توان اینگونه گفت که به دو دسته نماینده حقوقی از جمله اداری یا کاری و وکیل دادگستری تقسیم شده است . وکیل دادگستری این اختیار را دارد تا نماینده حقوقی کاری یا اداری منصوب شود ، اما نماینده حقوقی اداری نمی‌تواند مانند او به محاکم قضایی و دادگاه‌ها مراجعه نموده و مراحل قضایی را طی نماید .

وکلا به چند دسته تقسیم می شوند که در متن ذیل  به چند نمونه از آن اشاره خواهیم نمود :

– وکیل انتخابی :

وکیل انتخابی به وکیلی تلقی می شود که شخصی، وکیل خود را انتخاب و با انعقاد قرارداد وکالت از او درخواست می نمایدتا وکالت او را برای دفاع از حقش در مراجع قضایی بر عهده گیرد و توامان با وی خواستار حق موکل خویش باشد . البته مادامی که اشخاص اقدام به اخذ وکیل می نمایند ، پس از منعقد نمودن عقد وکالت ، حضور آنها در مراجع قضایی الزامی نخواهد بود و وکیل تمامی اختیارات را طبق قرارداد منعقد شده ، دارا می باشد .

– وکیل تسخیری :

وکیل تسخیری به وکیلی تلقی می گردد که در مواردی که دعوای کیفری در جریان باشد و مطرح شده باشد و علیرغم عدم ضرورت حضور وکیل در دادرسی و محاکمات، به دلیل امتناع متهم از اخذ وکیل و یا نداشتن بضاعت مالی برای ورود وکیل به پرونده ، وکیلی جهت دفاع از متهم وارد پرونده نشده باشد اینجاست که در چنین شرایطی به تشخیص دادگاه ، از بین وکلای دادگستری بهترین وکیل اعم از بهترین وکیل در تهران به صورت رایگان برای او در نظر گرفته می شود و توسط دادگاه وکیل تعیین می شود . وکیل تسخیری با صلاحدید دادگاه تعیین می شود و پس از مطالعه پرونده توسط وکیل مذکور ، وی اقدام به پیگیری پرونده می نماید .

– وکیل معاضدتی :

وکیل معاضدتی به وکیلی گفته می شود که اشخاص در مواردی جهت دفاع از حقوق خویش در دعاوی حقوقی نیاز به حضور وکیل و تجربه وی جهت موفقیت پرونده و اخذ رای مطلوب داشته باشند ولی به دلایلی امکان گرفتن وکیل نداشته باشند، با تشخیص عسرو حرج موکل از سوی دادگاه و محرز شدن عسر و حرج وی یا تشخیص کمسیون معاضدت کانون وکلا، وکیلی به صورت رایگان دفاع از حقوق شخص معسر و احقاقی حق برای وی را بر عهده می‌گیرد و از دادگاه پیگیری می نماید .

وکالت دارای انواع مختلف می باشد که به شرح ذیل می باشد :

– مطلق :وکالت مطلق بدین معنی می باشد که شخصی را برای تمام امور وکیل نموده و این وکالت شامل امور اداری و مالی موکل می باشد و انواع امور موکل را در بر دارد البته وکیل بر حسب اختیارات و اذن موکل مطابق قرارداد منعقد شده عمل می نماید و تخلف از آنها دارای عواقب و مجازات می باشد . این امور می تواند مثل فروش ، خرید و یا پرداخت هزینه خانواده باشد که در این قسم اعمال وکیل انتخاب شده نیاز به اجازۀ موکل نخواهد داشت .

– مقید : به عبارت دیگر و در تعریفی مختصر در خصوص وکالت وقید می توان اینگونه بیان کرد که در این وکالت ( وکالت مقید ) ، مورد وکالت مشخص و معین بوده و وکیل بایستی در همان مورد معین و تعیین شده و همچنین در چارچوب قرارداد منعقد شده بین وکیل و موکل ، عمل نموده و پیگیری های لازم را در این مورد مشخص انجام دهد . همچون خرید خانه یا فروش ماشین و هر موردی که مشخص شده باشد .

 نکته مهم : وکالت از جهت شکل به انواع مختلفی تقسیم می شود که می توان به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی اشاره نمود .

اختیارات ، وظایف و حدود وکالت وکیل

مطابق قانون وکیل نمی‌تواند عملی را که خارج از حدود وکالت است و در وکالتنامه ذکر نشده انجام داده و اقدام نماید .

مادامی که وکالت به شکل مطلق اخذ شده باشد و قیدی در آن نباشد این وکالت مربوط به ادارۀ اموال موکل می باشد .

در واقع در یک تقسیم بندی دیگر وکالت را میتوان  به وکالت قضایی و غیر قضایی نیز تقسیم نمود .

1) وکالت قضایی : وکالت قضایی بدین شرح است که شخص در جهت امور دادگاهی خود شخص دیگری را تحت عنوان نماینده خویش در دادگاه معرفی نموده تا اقدامات و پیگیری های بعدی توسط آن نماینده انجام شود . در واقع این نوع وکالت ( وکالت قضایی ) محدود به امور قضایی موکل خواهد بود . برای مثال اعطای وکالت به وکلای دادگستری از نمونه مثال های وکالت قضایی می باشد .

2) وکالت غیر قضایی : به عبارتی دیگر این نوع از وکالت بدین معنا می باشد که شخصی به طور رسمی یا عادی جهت انجام امور کاری یا اداری خود به شخص دیگری وکالت می دهد و شخص تشریفات و قرارداد وکالت قضایی ( قراردادی که زیر مجموعه قوه قضاییه نمی باشد ) با وکیل منعقد نمی کند .

 در طول تاریخ نیز نایب السلطنه در دوره صفویه وکیل تلقی می گردد و عنوان وکیل الرعایا نیز به همین جهت امروزه استفاده می شود . مطابق قانون نیز میتوان برای وکیلی که انتخاب می کنیم حد و مرز و همچنین حدود اختیارات تعیین نمود که وی در چه زمینه ای اجازه وکالت از طرف موکل را داشته باشد و همچنین وکیل در چه مواردی و در چه زمینه ای برای آن کار در مراجع قضایی حضور یابد .

وکیل دارای تعهداتی می باشد که بدین شرح است :

زمانی که از تقصیر وکیل خساراتی به موکل وارد شود ( که وکیل مسبب آن است )، مسئول خسارات وارده می باشد ، وکیل می بایست در تصرفات و اقدامات خود مصلحت موکل را در نظر گرفته و تمامی نفع موکل خود را در نظر گیرد و از اختیارات داده شده خارج نگردد ، آنچه را به جای موکل خود دریافت نموده باشد به او رد نماید ، مادامی که برای انجام امری دو یا چند وکیل تعیین شده باش هیچ نمی تواند بدون دیگری و یا دیگران در امری دخالت کند و اگر وکیل وکالت در توکیل را از موکل اخذ ننموده باشد نمی تواند انجام امری را به دیگری واگذار کرده و ادامه پیگیری توسط شخصی دیگر انجام شود .

موکل نیز در قبال وکیل دارای تعهداتی می باشد :

موکل باید تمام تعهداتی را که در قبال وکیل در حدود وکالت خود نموده انجام داده و از این موارد توافق شده عبور ننماید ، موکل می بایست تمام هزینه ها مخارج که توسط وکیل برای انجام وکالت انجام می دهد را پرداخت نماید ، همچنین موکل باید اجرت وکیل را به وی پرداخت نماید مگر اینکه در عقد وکالت به شکل دیگر توافق شده باشد و پرداخت نیز با توافق یکدیگر به شکل دیگری انجام شود.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین وکیل تهران،وکیل پایه یک دادگستری،وکیل حقوقی و … با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

مشاوره

02177728932-02177886437

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید